Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 125,000 TL Starting Bid: 125,000 TL Estimated: TL Losing Winning

RESİM

ÖLÇÜ:17X23 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • RESİM-ÖLÇÜ:17X23
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 1

  Lot: 1

  RESİM-ÖLÇÜ:17X23 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • GEORGE CHARLE-ÖLÇÜ:18X23
OSMANLI MÜHRÜ MEVCUT
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OSMANLI MÜHRÜ

  Lot No: 2

  Lot: 2

  GEORGE CHARLE-ÖLÇÜ:18X23 OSMANLI MÜHRÜ MEVCUT ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OSMANLI MÜHRÜ

  TLSold
 • ÖLÇÜ:52X95
ÇALIŞMA:YAĞLIBOYA
imza: KARL BRYULLOV
Karl Pavloviç Bryullov uluslararası ün kazanan ilk Rus ressamdı. Rus neoklasisizm ve romantizmindeki öncü kişi olarak görülmekte ve arkadaşları tarafları tarafından "Büyük Karl" olarak çağırılmaktaydı.

Sankt-Peterburg'da Fransız bir ailede Carlo Brulleau adıyla doğan Bryullov; 1822'ye kadar bu ismi kullanmıştır. İmparatorluk Sanat Akademisi'nde (1809-1821) eğitim almasına rağmen; klasik tarzı öğretmenleri ve kardeşine rağmen sevememiştir. Bu vesile ile, Rusya'yı terkedip Roma'ya yerleşmiş ve burada 1835 yılına kadar genelde portre üzerine çizimler yapmıştır. Ancak ünü tarihsel resimler çizmeye başladığında yayılmıştı. Bryullov bu dönemde Avrupa'nın en iyi ressamlarından biri olarak kabul edilmiştir. Rusya'nın başkentine geri dönmüş ve aristokratlar ve elit entelektüeller birçok dost edinmiş; İmparatorluk Sanat Akademi'sinde de yüksek bir konum kazanmıştır.

Akademi'de öğretmen olarak ders verirken (1836 - 1848) yeni bir portre tarzı geliştirir ve bu neoklasik basitlik romantik dokunuşu içinde bulundurur, realizm becerisi ile beraber yüksek seviyede psikolojik öğeler içeren resimler yapar. St. Isaac Katedrali'nin kubbesi için çalışırken, sağlığı bir anda bozulmuştur. Doktorlarının önerilerini dinleyen Bryullov 1849'da Madeira'ya taşınmış ve son üç yılını İtalya'da geçirmiştir. Roma'da Cemetrio degli Inglesi mezarlığında gömülmüştür.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ÖLÇÜ:52X95 ÇALIŞMA:YAĞLIBOYA imza: KARL BRYULLOV Karl Pavloviç Bryullov uluslararası ün kazanan ilk Rus ressamdı. Rus neoklasisizm ve romantizmindeki öncü kişi olarak görülmekte ve arkadaşları tarafları tarafından "Büyük Karl" olarak çağırılmaktaydı. Sankt-Peterburg'da Fransız bir ailede Carlo Brulleau adıyla doğan Bryullov; 1822'ye kadar bu ismi kullanmıştır. İmparatorluk Sanat Akademisi'nde (1809-1821) eğitim almasına rağmen; klasik tarzı öğretmenleri ve kardeşine rağmen sevememiştir. Bu vesile ile, Rusya'yı terkedip Roma'ya yerleşmiş ve burada 1835 yılına kadar genelde portre üzerine çizimler yapmıştır. Ancak ünü tarihsel resimler çizmeye başladığında yayılmıştı. Bryullov bu dönemde Avrupa'nın en iyi ressamlarından biri olarak kabul edilmiştir. Rusya'nın başkentine geri dönmüş ve aristokratlar ve elit entelektüeller birçok dost edinmiş; İmparatorluk Sanat Akademi'sinde de yüksek bir konum kazanmıştır. Akademi'de öğretmen olarak ders verirken (1836 - 1848) yeni bir portre tarzı geliştirir ve bu neoklasik basitlik romantik dokunuşu içinde bulundurur, realizm becerisi ile beraber yüksek seviyede psikolojik öğeler içeren resimler yapar. St. Isaac Katedrali'nin kubbesi için çalışırken, sağlığı bir anda bozulmuştur. Doktorlarının önerilerini dinleyen Bryullov 1849'da Madeira'ya taşınmış ve son üç yılını İtalya'da geçirmiştir. Roma'da Cemetrio degli Inglesi mezarlığında gömülmüştür.

  TLSold
 • Lot No: 4

  Lot: 4

  TLSold
 • ÖLÇÜ:35X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
Shakespeare'ın ölümsüz aşk hikayesi olan "Romeo ve Juliet" karakterlerinin Ay'ın ışığında bu iki genç aşığın hikayes

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ÖLÇÜ:35X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA Shakespeare'ın ölümsüz aşk hikayesi olan "Romeo ve Juliet" karakterlerinin Ay'ın ışığında bu iki genç aşığın hikayes

  TLSold
 • ÖLÇÜ:50X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI AYVAZOVSKİ EKOLÜ

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ÖLÇÜ:50X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI AYVAZOVSKİ EKOLÜ

  TLSold
 • Balıkçı Tekneleri Ağları ile yola çıkmadan önce -ÖLÇÜ:60X80
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
Eksizleri Ünlü ressam Hans Heinen'e ait olup yaşarken tamamlayamadığı ve 1964 yılında yine alman bir başka ressam tarafından tamamlanan Balıkçı Tekneleri Ağları ile yola çıkmadan önce isimli yağlı boya tablo.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Balıkçı Tekneleri Ağları ile yola çıkmadan önce -ÖLÇÜ:60X80 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA Eksizleri Ünlü ressam Hans Heinen'e ait olup yaşarken tamamlayamadığı ve 1964 yılında yine alman bir başka ressam tarafından tamamlanan Balıkçı Tekneleri Ağları ile yola çıkmadan önce isimli yağlı boya tablo.

  TLSold
 • ÖLÇÜ:67X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 8

  Lot: 8

  ÖLÇÜ:67X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ:31X46
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
Tablonun merkezinde, Rumeli Hisarı görülüyor. Hisarı'nın tarihi ihtişamı ve Boğaz'ın suları bu özel tabloda bir araya geliyor. Hisarın etrafında yükselen yemyeşil ağaçlar, tarihin derinliklerini yansıtırken, Boğaz'ın sakin suları üzerindeki tekneler manzaraya yaşam ve canlılık katarken, aynı zamanda İstanbul'un denizcilik kültürünü de temsil ediyor., tarih ve doğanın etkileyiciliğini gözler önüne seriyor. Rumeli Hisarı'nın büyüklüğü ve ihtişamı ile teknelerin sakinliği ve dinginliği arasındaki kontrast, bu tabloyu unutulmaz kılıyor.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  ÖLÇÜ:31X46 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA Tablonun merkezinde, Rumeli Hisarı görülüyor. Hisarı'nın tarihi ihtişamı ve Boğaz'ın suları bu özel tabloda bir araya geliyor. Hisarın etrafında yükselen yemyeşil ağaçlar, tarihin derinliklerini yansıtırken, Boğaz'ın sakin suları üzerindeki tekneler manzaraya yaşam ve canlılık katarken, aynı zamanda İstanbul'un denizcilik kültürünü de temsil ediyor., tarih ve doğanın etkileyiciliğini gözler önüne seriyor. Rumeli Hisarı'nın büyüklüğü ve ihtişamı ile teknelerin sakinliği ve dinginliği arasındaki kontrast, bu tabloyu unutulmaz kılıyor.

  TLSold
 • ÖLÇÜ:30X40
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
Ön planda yükselen kocaman kayalar yıllar boyu denizin ve rüzgârın sert darbelerine karşı direnmesi ile kararlılığı arka planda, denizin üzerinde yavaşça süzülen küçük yelkenli ise huzuru temsil ediyor. Beyaz yelkenleri, denizin mavisiyle bu zarif gemi, insanın doğa karşısındaki sakin ve tevazu dolu duruşunu temsil ediyor. Kayaların kararlılığı ve denizin huzuru yaşamın denge ve uyumunu hatırlatıyor.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  ÖLÇÜ:30X40 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA Ön planda yükselen kocaman kayalar yıllar boyu denizin ve rüzgârın sert darbelerine karşı direnmesi ile kararlılığı arka planda, denizin üzerinde yavaşça süzülen küçük yelkenli ise huzuru temsil ediyor. Beyaz yelkenleri, denizin mavisiyle bu zarif gemi, insanın doğa karşısındaki sakin ve tevazu dolu duruşunu temsil ediyor. Kayaların kararlılığı ve denizin huzuru yaşamın denge ve uyumunu hatırlatıyor.

  TLSold
 • ÖLÇÜ:34X49
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 11

  Lot: 11

  ÖLÇÜ:34X49 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:50X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 12

  Lot: 12

  ÖLÇÜ:50X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • Batumda sabah-ÖLÇÜ:45X60
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
Sovyetlerin ünlü ressamı Gennady Brusentsova ait Batumda sabah isimli yağlı boya tablo. Sanatçı Leningrad'da doğdu. 1953 yılında Leningrad Yüksek Sanat-Endüstriyel Okulu'ndan mezun oldu. 1982'den beri SSCB'nin onurlu sanatçısı. Eserleri Devlet Tretyakov Galerisi'nde, Moskova'daki Doğu Halkları Devlet Sanat Müzesi'nde, HMM Ukrayna, Rusya ve Türkmenistan'da ve çok sayıda özel koleksiyonda bulunmaktadır.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Batumda sabah-ÖLÇÜ:45X60 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA Sovyetlerin ünlü ressamı Gennady Brusentsova ait Batumda sabah isimli yağlı boya tablo. Sanatçı Leningrad'da doğdu. 1953 yılında Leningrad Yüksek Sanat-Endüstriyel Okulu'ndan mezun oldu. 1982'den beri SSCB'nin onurlu sanatçısı. Eserleri Devlet Tretyakov Galerisi'nde, Moskova'daki Doğu Halkları Devlet Sanat Müzesi'nde, HMM Ukrayna, Rusya ve Türkmenistan'da ve çok sayıda özel koleksiyonda bulunmaktadır.

  TLSold
 • ÖLÇÜ:145X65
YEKPARE AĞAÇ
OYMA İŞÇİLİK
ESKİ İRAN ŞAHININ ÇOK SEVDİĞİ ATMACA KUŞUNA ATFETTİĞİ ŞİİRSEL YAZI İÇERİR.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ÖLÇÜ:145X65 YEKPARE AĞAÇ OYMA İŞÇİLİK ESKİ İRAN ŞAHININ ÇOK SEVDİĞİ ATMACA KUŞUNA ATFETTİĞİ ŞİİRSEL YAZI İÇERİR.

  TLSold
 • ÖLÇÜ:86X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ÖLÇÜ:86X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:176X76
ÇALIŞMA:YAĞLIBOYA
İMZA:NURETTİN MAVİ

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ÖLÇÜ:176X76 ÇALIŞMA:YAĞLIBOYA İMZA:NURETTİN MAVİ

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X60 
ÇALIŞMA: ESKİ SUNTA ÜZERİNE ÇALIŞMA
İMZA:HİKMET ONAT
Hikmet Onat (1882, İstanbul - 13 Mart 1977, İstanbul),[1] Türk ressam.

Empresyonist akımın Türkiye'deki devamcılarından olan Hikmet Onat, hayatı boyunca bir sergi açabildi.

İlk öğreniminden sonra, Heybeliada Deniz Harp Okulu'nu 1903 yılında bitirdi. Bir süre güverte subayı olarak görev yaptı. Ruhi Arel ile birlikte Sanayi-i Nefise Mekteb-i Alisi’nde resim derslerine devam etti. Bahriye fotoğrafçısı Ali Sami Bey'in yanında çalıştı. Bahriye'den ayrılarak 1905 yılında İstanbul Sanayi-i Nefise Mektebi'ne girdi (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi). 1908’de Osmanlı Ressamlar Cemiyeti ve Güzel Sanatlar Birliği’nin kurucuları arasında yer alarak sergilerine katıldı. Mezuniyetinden sonra, 1910 yılında açılan Avrupa sınavlarını kazandı, burslu olarak Paris’e gitti. Paris Güzel Sanatlar Akademisi'nde Fernand Cormon Atölyesi'nde dört yıl çalıştı. I. Dünya Savaşı'nın çıkması üzerine yurda döndü ve Mekteb-i Sultani’de (Galatasaray Lisesi) resim öğretmenliği görevine başladı. Müdür Halil Ethem’in isteği üzerine Sanayi-i Nefise Mektebi’ne geçti. Varnia Zarzecki’nin yerine hazırlık sınıfı hocalığına, ardından da atölye şefliğine atandı.

1914-1918 yılları arasında, Harbiye Nazırı Enver Paşa’nın desteklediği Şişli Atölyesi’nde diğer 1914 kuşağı sanatçıları gibi savaş ve asker konularında resimler yaptı.

1922 yılında Güzel Sanatlar Cemiyeti'ne kurucu üye olarak katıldı. 1939 yılında Halkevleri aracılığıyla düzenlenen “Yurt Gezileri”nde Bursa’ya gitti.

Yapıtları Devlet Resim ve Heykel Sergileri'nde yer aldı. 1973 ve 1974 yıllarında üst üste çalışmaları ödüle değer görüldü. İlk ve son sergisini ölümünden birkaç ay önce açan sanatçı, 13 Mart 1977’de İstanbulda öldü.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ÖLÇÜ: 40X60 ÇALIŞMA: ESKİ SUNTA ÜZERİNE ÇALIŞMA İMZA:HİKMET ONAT Hikmet Onat (1882, İstanbul - 13 Mart 1977, İstanbul),[1] Türk ressam. Empresyonist akımın Türkiye'deki devamcılarından olan Hikmet Onat, hayatı boyunca bir sergi açabildi. İlk öğreniminden sonra, Heybeliada Deniz Harp Okulu'nu 1903 yılında bitirdi. Bir süre güverte subayı olarak görev yaptı. Ruhi Arel ile birlikte Sanayi-i Nefise Mekteb-i Alisi’nde resim derslerine devam etti. Bahriye fotoğrafçısı Ali Sami Bey'in yanında çalıştı. Bahriye'den ayrılarak 1905 yılında İstanbul Sanayi-i Nefise Mektebi'ne girdi (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi). 1908’de Osmanlı Ressamlar Cemiyeti ve Güzel Sanatlar Birliği’nin kurucuları arasında yer alarak sergilerine katıldı. Mezuniyetinden sonra, 1910 yılında açılan Avrupa sınavlarını kazandı, burslu olarak Paris’e gitti. Paris Güzel Sanatlar Akademisi'nde Fernand Cormon Atölyesi'nde dört yıl çalıştı. I. Dünya Savaşı'nın çıkması üzerine yurda döndü ve Mekteb-i Sultani’de (Galatasaray Lisesi) resim öğretmenliği görevine başladı. Müdür Halil Ethem’in isteği üzerine Sanayi-i Nefise Mektebi’ne geçti. Varnia Zarzecki’nin yerine hazırlık sınıfı hocalığına, ardından da atölye şefliğine atandı. 1914-1918 yılları arasında, Harbiye Nazırı Enver Paşa’nın desteklediği Şişli Atölyesi’nde diğer 1914 kuşağı sanatçıları gibi savaş ve asker konularında resimler yaptı. 1922 yılında Güzel Sanatlar Cemiyeti'ne kurucu üye olarak katıldı. 1939 yılında Halkevleri aracılığıyla düzenlenen “Yurt Gezileri”nde Bursa’ya gitti. Yapıtları Devlet Resim ve Heykel Sergileri'nde yer aldı. 1973 ve 1974 yıllarında üst üste çalışmaları ödüle değer görüldü. İlk ve son sergisini ölümünden birkaç ay önce açan sanatçı, 13 Mart 1977’de İstanbulda öldü.

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 48X39
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:GÜLBEN YALIÇ
Marmarisli sanatçı 1957 doğumlu. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatından emeklidir. 1999 yılından beri yağlıboya calışmalar yapmıştır. Resim çalışmalarına Ressam Lütfü Günay ile başlamış olup.Ressam Nurri Abaç ve Ressam Yağmur Ağalıoğlu ile devam etmiştir.Kısa bir ara verdiği çalışmalarına halen Ressam Erdoğan Seçil ile devam atmakterir sunuluyor. Maemarisli sanatçı 1957 doğumlu. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatından emeklidir. 1999 yılından beri yağlıboya calışmalar yapmıştır. Resim çalışmalarına Ressam Lütfü Günay ile başlamış olup.Ressam Nurri Abaç ve Ressam Yağmur Ağalıoğlu ile devam etmiştir.Kısa bir ara verdiği çalışmalarına halen Ressam Erdoğan Seçil ile devam etmektedir. 2000 - TEST Sergi salon - Karma Yagliboya Resim Sergisi - Ankara 2003 - Milli Piyango Gn. Müdürlüğü Sergi Salonu - Karma Yağlıboya Resim Sergisi - Ankara 2005 - Japon Vakfı Sergi salonu - Karma Yağlıboya Resim Sergisi - Ankara Sanatçımız Gülben KARAYİĞİT Yalçın birçok kişisel sergi açmıştır.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ÖLÇÜ: 48X39 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:GÜLBEN YALIÇ Marmarisli sanatçı 1957 doğumlu. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatından emeklidir. 1999 yılından beri yağlıboya calışmalar yapmıştır. Resim çalışmalarına Ressam Lütfü Günay ile başlamış olup.Ressam Nurri Abaç ve Ressam Yağmur Ağalıoğlu ile devam etmiştir.Kısa bir ara verdiği çalışmalarına halen Ressam Erdoğan Seçil ile devam atmakterir sunuluyor. Maemarisli sanatçı 1957 doğumlu. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatından emeklidir. 1999 yılından beri yağlıboya calışmalar yapmıştır. Resim çalışmalarına Ressam Lütfü Günay ile başlamış olup.Ressam Nurri Abaç ve Ressam Yağmur Ağalıoğlu ile devam etmiştir.Kısa bir ara verdiği çalışmalarına halen Ressam Erdoğan Seçil ile devam etmektedir. 2000 - TEST Sergi salon - Karma Yagliboya Resim Sergisi - Ankara 2003 - Milli Piyango Gn. Müdürlüğü Sergi Salonu - Karma Yağlıboya Resim Sergisi - Ankara 2005 - Japon Vakfı Sergi salonu - Karma Yağlıboya Resim Sergisi - Ankara Sanatçımız Gülben KARAYİĞİT Yalçın birçok kişisel sergi açmıştır.

  TLSold
 • Lot No: 19

  Lot: 19

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X50
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ÖLÇÜ: 40X50 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X70
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ÖLÇÜ: 50X70 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 33X45
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 22

  Lot: 22

  ÖLÇÜ: 33X45 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • Lot No: 23

  Lot: 23

  TLSold
 • ÖLÇÜ: X
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:GÜNEY

  Lot No: 24

  Lot: 24

  ÖLÇÜ: X ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:GÜNEY

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X22
ÇALIŞMA: YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 25

  Lot: 25

  ÖLÇÜ: 25X22 ÇALIŞMA: YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 15X13
ÇALIŞMA:
İMZA:

  Lot No: 26

  Lot: 26

  ÖLÇÜ: 15X13 ÇALIŞMA: İMZA:

  TLSold
 • Lot No: 27

  Lot: 27

  TLSold
 • Lot No: 28

  Lot: 28

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X61
ÇALIŞMA: YAĞLI BOYA
İMZA: İBRAHİM

  Lot No: 29

  Lot: 29

  ÖLÇÜ: 40X61 ÇALIŞMA: YAĞLI BOYA İMZA: İBRAHİM

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X65
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 30

  Lot: 30

  ÖLÇÜ: 50X65 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 55X38
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 31

  Lot: 31

  ÖLÇÜ: 55X38 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ERMENİ RESSAM KARAPET-ÖLÇÜ: 50X70
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:KARAPET

  Lot No: 32

  Lot: 32

  ERMENİ RESSAM KARAPET-ÖLÇÜ: 50X70 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:KARAPET

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X40
ÇALIŞMA: İZMİR KAVAK YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ÖLÇÜ: 20X40 ÇALIŞMA: İZMİR KAVAK YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 34X60
ÇALIŞMA:BEZ ÜZERİ SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 34

  Lot: 34

  ÖLÇÜ: 34X60 ÇALIŞMA:BEZ ÜZERİ SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 33X63
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ÖLÇÜ: 33X63 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X23
ÇALIŞMA: EBRU YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ÖLÇÜ: 30X23 ÇALIŞMA: EBRU YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X25
ÇALIŞMA: İPEK ÜZERİ KARAKALEM
İMZA: Giuseppe Tarantino 
Bu portre eserinde sanatçı Giuseppe Tarantino, son derece grafik bir teknikle mükemmel bir natüralist görüntü elde etme yeteneğini gösteriyor. Son derece hassas olan çizim, fizyonominin her ayrıntısını takip ederek bize yüzlerin oldukça ayrıntılı bir açıklamasını sağlıyor. Sanatçı, incelikli bir dokunuşla hacimleri algılıyor ve onları plastik bir şekilde vurguluyor.

Giuseppe Tarantino, 1916 doğumlu Palermo'lu bir ressamdı ve 1999'da vefat etti. Özellikle insan figürü ve portreye yönelik çalışmalar geliştirdiği çok sayıda çizim ve grafik yöntemleri ile tanınır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ÖLÇÜ: 20X25 ÇALIŞMA: İPEK ÜZERİ KARAKALEM İMZA: Giuseppe Tarantino Bu portre eserinde sanatçı Giuseppe Tarantino, son derece grafik bir teknikle mükemmel bir natüralist görüntü elde etme yeteneğini gösteriyor. Son derece hassas olan çizim, fizyonominin her ayrıntısını takip ederek bize yüzlerin oldukça ayrıntılı bir açıklamasını sağlıyor. Sanatçı, incelikli bir dokunuşla hacimleri algılıyor ve onları plastik bir şekilde vurguluyor. Giuseppe Tarantino, 1916 doğumlu Palermo'lu bir ressamdı ve 1999'da vefat etti. Özellikle insan figürü ve portreye yönelik çalışmalar geliştirdiği çok sayıda çizim ve grafik yöntemleri ile tanınır.

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X42
ÇALIŞMA:SERBEST ÇALIŞMA YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ÖLÇÜ: 30X42 ÇALIŞMA:SERBEST ÇALIŞMA YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X27
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ÖLÇÜ: 35X27 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X23
ÇALIŞMA:
İMZA:

  Lot No: 40

  Lot: 40

  ÖLÇÜ: 29X23 ÇALIŞMA: İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 34X24
ÇALIŞMA:
İMZA:

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ÖLÇÜ: 34X24 ÇALIŞMA: İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 17X24
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 42

  Lot: 42

  ÖLÇÜ: 17X24 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 80X90
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ÖLÇÜ: 80X90 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • Lot No: 45

  Lot: 45

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 43X60
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA: CAFER

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ÖLÇÜ: 43X60 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA: CAFER

  TLSold
 • AYŞEGÜL-ÖLÇÜ: 40X50
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:AYŞEGÜL

  Lot No: 47

  Lot: 47

  AYŞEGÜL-ÖLÇÜ: 40X50 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:AYŞEGÜL

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 12X17
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 48

  Lot: 48

  ÖLÇÜ: 12X17 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X60
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA: F.G

  Lot No: 49

  Lot: 49

  ÖLÇÜ: 40X60 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA: F.G

  TLSold
 • ÖLÇÜ: X
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA: MEHMET USLU

  Lot No: 50

  Lot: 50

  ÖLÇÜ: X ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA: MEHMET USLU

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 45X65
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ÖLÇÜ: 45X65 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 33X65
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ÖLÇÜ: 33X65 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X65
ÇALIŞMA:YAKMA
İMZA: S. TURAN

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ÖLÇÜ: 40X65 ÇALIŞMA:YAKMA İMZA: S. TURAN

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X65
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 54

  Lot: 54

  ÖLÇÜ: 35X65 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 80X110
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 55

  Lot: 55

  ÖLÇÜ: 80X110 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 38X40
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 56

  Lot: 56

  ÖLÇÜ: 38X40 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X58
ÇALIŞMA: YAĞLI BOYA
İMZA:PELİN

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ÖLÇÜ: 40X58 ÇALIŞMA: YAĞLI BOYA İMZA:PELİN

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 53X75
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:CENGİZ

  Lot No: 58

  Lot: 58

  ÖLÇÜ: 53X75 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:CENGİZ

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X110
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 59

  Lot: 59

  ÖLÇÜ: 50X110 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 74X98
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 60

  Lot: 60

  ÖLÇÜ: 74X98 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:ABDULLAH

  Lot No: 61

  Lot: 61

  ÖLÇÜ: 40X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:ABDULLAH

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 44X34
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 62

  Lot: 62

  ÖLÇÜ: 44X34 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X30
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 63

  Lot: 63

  ÖLÇÜ: 40X30 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 23X32
ÇALIŞMA:MİNYATÜR ORJİNAL
İMZA:İRANLI RESSAM (BİLİNMİYOR)
ÇOBAN REZA

  Lot No: 64

  Lot: 64

  ÖLÇÜ: 23X32 ÇALIŞMA:MİNYATÜR ORJİNAL İMZA:İRANLI RESSAM (BİLİNMİYOR) ÇOBAN REZA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 31X56
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İstanbul'un büyülü sokaklarında gezen Picasso'nun sanat dolu ziyaretinin izlerini taşıyan, İnci Küpeli Kız tablosundan esinlenerek çizmeye başladığı eser, hala tamamlanmamış ve yarıda kalmış bir müstesna çalışmadır.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  ÖLÇÜ: 31X56 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İstanbul'un büyülü sokaklarında gezen Picasso'nun sanat dolu ziyaretinin izlerini taşıyan, İnci Küpeli Kız tablosundan esinlenerek çizmeye başladığı eser, hala tamamlanmamış ve yarıda kalmış bir müstesna çalışmadır.

  TLSold
 • Sasha-ÖLÇÜ:30X50 
ÇALIŞMA:BEZ ÜZERİ SULU BOYA
İMZA: GİZATULLİN

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Sasha-ÖLÇÜ:30X50 ÇALIŞMA:BEZ ÜZERİ SULU BOYA İMZA: GİZATULLİN

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 60X80
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 67

  Lot: 67

  ÖLÇÜ: 60X80 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 60X75
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:CELAL

  Lot No: 68

  Lot: 68

  ÖLÇÜ: 60X75 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:CELAL

  TLSold
 • GÜNAYDIN-ÖLÇÜ: 48X88
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:GÜNAYDIN

  Lot No: 69

  Lot: 69

  GÜNAYDIN-ÖLÇÜ: 48X88 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:GÜNAYDIN

  TLSold
 • GÜZİN-ÖLÇÜ: 48X35
ÇALIŞMA:DURALİT ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA: GÜZİN

  Lot No: 70

  Lot: 70

  GÜZİN-ÖLÇÜ: 48X35 ÇALIŞMA:DURALİT ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA: GÜZİN

  TLSold
 • S.SEYHAN-ÖLÇÜ: 17X22
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:S.SEYHAN

  Lot No: 71

  Lot: 71

  S.SEYHAN-ÖLÇÜ: 17X22 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:S.SEYHAN

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 38X88
ÇALIŞMA:DURALİT ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA: Ş.COŞKUNDENİZ

  Lot No: 72

  Lot: 72

  ÖLÇÜ: 38X88 ÇALIŞMA:DURALİT ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA: Ş.COŞKUNDENİZ

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 70X90
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZASIZ

  Lot No: 73

  Lot: 73

  ÖLÇÜ: 70X90 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZASIZ

  TLSold
 • AYLİN OGE-ÖLÇÜ: 80X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:AYLİN OGE

  Lot No: 74

  Lot: 74

  AYLİN OGE-ÖLÇÜ: 80X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:AYLİN OGE

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 21X35
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 75

  Lot: 75

  ÖLÇÜ: 21X35 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 17X24
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA: ŞÜKRÜ ÇOŞKUNTÜRK

  Lot No: 76

  Lot: 76

  ÖLÇÜ: 17X24 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA: ŞÜKRÜ ÇOŞKUNTÜRK

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 22X32
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:ŞÜKRÜ COŞKUNTÜRK

  Lot No: 77

  Lot: 77

  ÖLÇÜ: 22X32 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:ŞÜKRÜ COŞKUNTÜRK

  TLSold
 • ŞÜKRÜ COŞKUNTÜRK-ÖLÇÜ: 15X25
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:ŞÜKRÜ COŞKUNTÜRK

  Lot No: 78

  Lot: 78

  ŞÜKRÜ COŞKUNTÜRK-ÖLÇÜ: 15X25 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:ŞÜKRÜ COŞKUNTÜRK

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 16X26
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 79

  Lot: 79

  ÖLÇÜ: 16X26 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X28
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 80

  Lot: 80

  ÖLÇÜ: 20X28 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 13X18
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 81

  Lot: 81

  ÖLÇÜ: 13X18 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 82

  Lot: 82

  ÖLÇÜ: 40X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 56X60
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 83

  Lot: 83

  ÖLÇÜ: 56X60 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X85
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:ÖZ İMZALI

  Lot No: 84

  Lot: 84

  ÖLÇÜ: 50X85 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:ÖZ İMZALI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 85

  Lot: 85

  ÖLÇÜ: 50X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X45
ÇALIŞMA:
İMZA:MERYEM

  Lot No: 86

  Lot: 86

  ÖLÇÜ: 35X45 ÇALIŞMA: İMZA:MERYEM

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X28
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 87

  Lot: 87

  ÖLÇÜ: 20X28 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X70
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 88

  Lot: 88

  ÖLÇÜ: 50X70 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X28
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 89

  Lot: 89

  ÖLÇÜ: 20X28 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X30
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 90

  Lot: 90

  ÖLÇÜ: 20X30 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X35
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 91

  Lot: 91

  ÖLÇÜ: 25X35 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 19X30
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 92

  Lot: 92

  ÖLÇÜ: 19X30 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 17X19
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 93

  Lot: 93

  ÖLÇÜ: 17X19 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X35
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:ÖZLEM

  Lot No: 94

  Lot: 94

  ÖLÇÜ: 25X35 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:ÖZLEM

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 18X25
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 95

  Lot: 95

  ÖLÇÜ: 18X25 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X35
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:B.YURDAGÜL

  Lot No: 96

  Lot: 96

  ÖLÇÜ: 25X35 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:B.YURDAGÜL

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X35
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:B.YURDAGÜL

  Lot No: 97

  Lot: 97

  ÖLÇÜ: 25X35 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:B.YURDAGÜL

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 17X30
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:NARIKOĞLU

  Lot No: 98

  Lot: 98

  ÖLÇÜ: 17X30 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:NARIKOĞLU

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X35
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 99

  Lot: 99

  ÖLÇÜ: 25X35 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 100

  Lot: 100

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 24X17
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 101

  Lot: 101

  ÖLÇÜ: 24X17 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: X
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:EDEL

  Lot No: 102

  Lot: 102

  ÖLÇÜ: X ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:EDEL

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 103

  Lot: 103

  ÖLÇÜ: 30X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 104

  Lot: 104

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 33X27
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 105

  Lot: 105

  ÖLÇÜ: 33X27 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 37X27
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 106

  Lot: 106

  ÖLÇÜ: 37X27 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X25
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 107

  Lot: 107

  ÖLÇÜ: 35X25 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 28X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 108

  Lot: 108

  ÖLÇÜ: 28X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 28X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 109

  Lot: 109

  ÖLÇÜ: 28X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 34X24
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 110

  Lot: 110

  ÖLÇÜ: 34X24 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X22
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 111

  Lot: 111

  ÖLÇÜ: 35X22 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 24X17
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 112

  Lot: 112

  ÖLÇÜ: 24X17 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 24X17
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 113

  Lot: 113

  ÖLÇÜ: 24X17 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X19
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 114

  Lot: 114

  ÖLÇÜ: 30X19 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 115

  Lot: 115

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X22
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 116

  Lot: 116

  ÖLÇÜ: 30X22 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 117

  Lot: 117

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 49X69
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 118

  Lot: 118

  ÖLÇÜ: 49X69 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖZDEMİR-ÖLÇÜ: 12X75
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:ÖZDEMİR

  Lot No: 119

  Lot: 119

  ÖZDEMİR-ÖLÇÜ: 12X75 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:ÖZDEMİR

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X35
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 120

  Lot: 120

  ÖLÇÜ: 40X35 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 26X36
ÇALIŞMA:EBRULİ SANATI
İMZA:

  Lot No: 121

  Lot: 121

  ÖLÇÜ: 26X36 ÇALIŞMA:EBRULİ SANATI İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 122

  Lot: 122

  ÖLÇÜ: 50X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 51X61
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 123

  Lot: 123

  ÖLÇÜ: 51X61 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 124

  Lot: 124

  ÖLÇÜ: 40X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X55
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 125

  Lot: 125

  ÖLÇÜ: 35X55 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 42X70
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 126

  Lot: 126

  ÖLÇÜ: 42X70 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 33X48
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 127

  Lot: 127

  ÖLÇÜ: 33X48 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 128

  Lot: 128

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 129

  Lot: 129

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 130

  Lot: 130

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 131

  Lot: 131

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 132

  Lot: 132

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 133

  Lot: 133

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X23
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 134

  Lot: 134

  ÖLÇÜ: 29X23 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X23
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 135

  Lot: 135

  ÖLÇÜ: 29X23 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 26X36
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 136

  Lot: 136

  ÖLÇÜ: 26X36 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 26X36
ÇALIŞMA:KARAKALEM
İMZA:

  Lot No: 137

  Lot: 137

  ÖLÇÜ: 26X36 ÇALIŞMA:KARAKALEM İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 36X16
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 138

  Lot: 138

  ÖLÇÜ: 36X16 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X30
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 139

  Lot: 139

  ÖLÇÜ: 20X30 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 25X32
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 140

  Lot: 140

  ÖLÇÜ: 25X32 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X30
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 141

  Lot: 141

  ÖLÇÜ: 20X30 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 20X30
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 142

  Lot: 142

  ÖLÇÜ: 20X30 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 42X45
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:R.ADA

  Lot No: 143

  Lot: 143

  ÖLÇÜ: 42X45 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:R.ADA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 54X78
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:ADA ÖZPERGİN

  Lot No: 144

  Lot: 144

  ÖLÇÜ: 54X78 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:ADA ÖZPERGİN

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X70
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:

  Lot No: 145

  Lot: 145

  ÖLÇÜ: 50X70 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: X
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:R.ADA

  Lot No: 146

  Lot: 146

  ÖLÇÜ: X ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:R.ADA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X42
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:R.ADA

  Lot No: 147

  Lot: 147

  ÖLÇÜ: 30X42 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:R.ADA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: X
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:R.ADA

  Lot No: 148

  Lot: 148

  ÖLÇÜ: X ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:R.ADA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 44X54
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:R.ADA

  Lot No: 149

  Lot: 149

  ÖLÇÜ: 44X54 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:R.ADA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X50
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:

  Lot No: 150

  Lot: 150

  ÖLÇÜ: 35X50 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X50
ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM)
İMZA:

  Lot No: 151

  Lot: 151

  ÖLÇÜ: 35X50 ÇALIŞMA:PASTEL BOYA(ÇOÇUK RESSAM) İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 38X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 152

  Lot: 152

  ÖLÇÜ: 38X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ:21X13
ÇALIŞMA:BAKIR ÜZERİ MİNYATÜR
YER:İRAN
BAKIR ÜZERİNE ŞAİR HAFIZIN ŞİİRLERİ MEVCUTTUR.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  ÖLÇÜ:21X13 ÇALIŞMA:BAKIR ÜZERİ MİNYATÜR YER:İRAN BAKIR ÜZERİNE ŞAİR HAFIZIN ŞİİRLERİ MEVCUTTUR.

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 40X50
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 154

  Lot: 154

  ÖLÇÜ: 40X50 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 70X50
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 155

  Lot: 155

  ÖLÇÜ: 70X50 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 32X28
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:A. Üssubaşı

  Lot No: 156

  Lot: 156

  ÖLÇÜ: 32X28 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:A. Üssubaşı

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X25
ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 157

  Lot: 157

  ÖLÇÜ: 30X25 ÇALIŞMA:TUVAL ÜZERİ YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 42X75
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 158

  Lot: 158

  ÖLÇÜ: 42X75 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 33X27
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 159

  Lot: 159

  ÖLÇÜ: 33X27 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 29X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 160

  Lot: 160

  ÖLÇÜ: 29X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 44X30
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:H.KOCA

  Lot No: 161

  Lot: 161

  ÖLÇÜ: 44X30 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:H.KOCA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X20
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 162

  Lot: 162

  ÖLÇÜ: 30X20 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:TÜLAY

  Lot No: 163

  Lot: 163

  ÖLÇÜ: 50X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:TÜLAY

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 22X50
ÇALIŞMA:SULU BOYA
İMZA:

  Lot No: 164

  Lot: 164

  ÖLÇÜ: 22X50 ÇALIŞMA:SULU BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 30X60
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 165

  Lot: 165

  ÖLÇÜ: 30X60 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 70X100
ÇALIŞMA:SERPME BOYA
İMZA:

  Lot No: 166

  Lot: 166

  ÖLÇÜ: 70X100 ÇALIŞMA:SERPME BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X70
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 167

  Lot: 167

  ÖLÇÜ: 50X70 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50X70
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 168

  Lot: 168

  ÖLÇÜ: 50X70 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X65
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 169

  Lot: 169

  ÖLÇÜ: 35X65 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 35X65
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:

  Lot No: 170

  Lot: 170

  ÖLÇÜ: 35X65 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:

  TLSold
 • ÖLÇÜ:19X13
ÇALIŞMA:GRAVÜR İŞÇİLİK
İMZA:BİLİNMİYOR

  Lot No: 171

  Lot: 171

  ÖLÇÜ:19X13 ÇALIŞMA:GRAVÜR İŞÇİLİK İMZA:BİLİNMİYOR

  TLSold
 • ÖLÇÜ:ÇERÇEVESİZ 15X22
ÇALIŞMA:MİNYATÜR
İRAN

  Lot No: 172

  Lot: 172

  ÖLÇÜ:ÇERÇEVESİZ 15X22 ÇALIŞMA:MİNYATÜR İRAN

  TLSold
 • ÖLÇÜ:20X28 ÇERÇEVESİZ 
ÇALIŞMA:KARIŞIK

  Lot No: 173

  Lot: 173

  ÖLÇÜ:20X28 ÇERÇEVESİZ ÇALIŞMA:KARIŞIK

  TLSold
 • ÖLÇÜ:28X22
ÇALIŞMA:YAĞLIBOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 174

  Lot: 174

  ÖLÇÜ:28X22 ÇALIŞMA:YAĞLIBOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • OSMAN HAMDİ BEY-ÖLÇÜ:39X28(ÇERÇEVESİZ)
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
ÇOBAN ÇEŞMESİ

  Lot No: 175

  Lot: 175

  OSMAN HAMDİ BEY-ÖLÇÜ:39X28(ÇERÇEVESİZ) ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA ÇOBAN ÇEŞMESİ

  TLSold
 • ÖLÇÜ:40X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA: OKUNAMADI

  Lot No: 176

  Lot: 176

  ÖLÇÜ:40X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA: OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ:35X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 177

  Lot: 177

  ÖLÇÜ:35X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:35X52
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:MEVE ÇELEBİ

  Lot No: 178

  Lot: 178

  ÖLÇÜ:35X52 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:MEVE ÇELEBİ

  TLSold
 • ÖLÇÜ:30X40
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 179

  Lot: 179

  ÖLÇÜ:30X40 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:50X70
ÇALIŞMA : YAĞLI BOYA
İMZA:MEHTAP

  Lot No: 180

  Lot: 180

  ÖLÇÜ:50X70 ÇALIŞMA : YAĞLI BOYA İMZA:MEHTAP

  TLSold
 • ÖLÇÜ:60X60
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
TOPLAM 4 ADET BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN FOTOĞRAFLAR

  Lot No: 181

  Lot: 181

  ÖLÇÜ:60X60 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA TOPLAM 4 ADET BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN FOTOĞRAFLAR

  TLSold
 • ÖLÇÜ:80X100
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 182

  Lot: 182

  ÖLÇÜ:80X100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:30X38
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 183

  Lot: 183

  ÖLÇÜ:30X38 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:30X37
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:M.ASFARUZ

  Lot No: 184

  Lot: 184

  ÖLÇÜ:30X37 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:M.ASFARUZ

  TLSold
 • ÖLÇÜ:50X70
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:NEVİN

  Lot No: 185

  Lot: 185

  ÖLÇÜ:50X70 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:NEVİN

  TLSold
 • ÖLÇÜ:35X50
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:N.ÖZKARDAŞ

  Lot No: 186

  Lot: 186

  ÖLÇÜ:35X50 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:N.ÖZKARDAŞ

  TLSold
 • ÖLÇÜ:33X49
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 187

  Lot: 187

  ÖLÇÜ:33X49 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:30X40
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  Lot No: 188

  Lot: 188

  ÖLÇÜ:30X40 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:35X45
TEKNİK:KARA KALEM

  Lot No: 189

  Lot: 189

  ÖLÇÜ:35X45 TEKNİK:KARA KALEM

  TLSold
 • ÖLÇÜ:34X31
TEKNİK:SULU BOYA
İMZA:METİN KESKİN

  Lot No: 190

  Lot: 190

  ÖLÇÜ:34X31 TEKNİK:SULU BOYA İMZA:METİN KESKİN

  TLSold
 • ÖLÇÜ:25X41
TEKNİK:SULU BOYA

  Lot No: 191

  Lot: 191

  ÖLÇÜ:25X41 TEKNİK:SULU BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:42X68
TEKNİK:YAĞLI BOYA

  Lot No: 192

  Lot: 192

  ÖLÇÜ:42X68 TEKNİK:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:15X23
TEKNİK:SULU BOYA

  Lot No: 193

  Lot: 193

  ÖLÇÜ:15X23 TEKNİK:SULU BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:32X40
TEKNİK:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 194

  Lot: 194

  ÖLÇÜ:32X40 TEKNİK:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ:40X60
TEKNİK:YAĞLI BOYA

  Lot No: 195

  Lot: 195

  ÖLÇÜ:40X60 TEKNİK:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:38X62
TEKNİK:YAĞLI BOYA

  Lot No: 196

  Lot: 196

  ÖLÇÜ:38X62 TEKNİK:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ:32X44
TEKNİK:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 197

  Lot: 197

  ÖLÇÜ:32X44 TEKNİK:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ:50X70
TEKNİK:YAĞLI BOYA
İMZA:OKUNAMADI

  Lot No: 198

  Lot: 198

  ÖLÇÜ:50X70 TEKNİK:YAĞLI BOYA İMZA:OKUNAMADI

  TLSold
 • ÖLÇÜ:48X88 TEKNİK:YAĞLI BOYA

  Lot No: 199

  Lot: 199

  ÖLÇÜ:48X88 TEKNİK:YAĞLI BOYA

  TLSold
 • ÖLÇÜ: 50 X 100 
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:OZAN

  Lot No: 200

  Lot: 200

  ÖLÇÜ: 50 X 100 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:OZAN

  TLSold
 • 18.YÜZYIL OSMANLI HEREKE-İZNİK İPEK ZENNE SECCADESİ ; ATKISI İPEK ÇÖZGÜSÜ ALTIN SİM 90 CM X 155 CM ÖLÇÜLERİNDE TAMAMEN EL DOKUMASIDIR (ÇERÇEVE ÖLÇÜSÜ 155 CM X 170 CM )

  Lot No: 201

  Lot: 201

  18.YÜZYIL OSMANLI HEREKE-İZNİK İPEK ZENNE SECCADESİ ; ATKISI İPEK ÇÖZGÜSÜ ALTIN SİM 90 CM X 155 CM ÖLÇÜLERİNDE TAMAMEN EL DOKUMASIDIR (ÇERÇEVE ÖLÇÜSÜ 155 CM X 170 CM )

  TLSold
 • ÖLÇÜ:28X45
Ressam ; Süleyman ŞAHİN ( Çoban Ressam) Mart 2001
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
Sanatçı 14 Nisan 1949'da Günyüzü, Sivrihisar, Eskişehir'de doğdu. "Çoban Ressam" olarak tanınan ressam Süleyman Şahin ailevi nedenlerden ilkokul 4'üncü sınıfa kadar eğitim görüp yarıda bırakmıştır. Çocuk yaşlardan itibaren çalışmaya başlayarak Ankara'da geçimini sağlamak için çobanlık yapmaya başlayan Süleyman Şahin'in resime olan ilgisi ve yeteneği fark edilince sanata yönelmiştir. Çizdiği manzara resimlerinde kırsal yaşamı işlemesi ve geçmişte çobanlık yapması nedeniyle sanat çevrelerinde "Çoban Ressam" adıyla tanınmıştır.[3]

Sanatçı 1986'da yerleştiği Bursa'da Ressamlar Sokağı'nı kurarak burada yetenekli yeni ressamların yetişmesinde pay sahibi olmuştur. Resimlerinde Van Gogh, Edouard Manet, Claude Monet ve Sisley gibi büyük ressamları örnek almıştır. Çoban Ressam Süleyman Şahin'in çoğu yurt dışında olmak üzere özel kolleksiyonlarda müzelerde bulunan çizdiği doğa ve kırsal yaşamı anlatan 10.000 binin üzerinde portre çalışması vardır. Sanatçı evli olup yaşamını Bursa ve Ankara'da sürdürmektedir

  Lot No: 202

  Lot: 202

  ÖLÇÜ:28X45 Ressam ; Süleyman ŞAHİN ( Çoban Ressam) Mart 2001 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA Sanatçı 14 Nisan 1949'da Günyüzü, Sivrihisar, Eskişehir'de doğdu. "Çoban Ressam" olarak tanınan ressam Süleyman Şahin ailevi nedenlerden ilkokul 4'üncü sınıfa kadar eğitim görüp yarıda bırakmıştır. Çocuk yaşlardan itibaren çalışmaya başlayarak Ankara'da geçimini sağlamak için çobanlık yapmaya başlayan Süleyman Şahin'in resime olan ilgisi ve yeteneği fark edilince sanata yönelmiştir. Çizdiği manzara resimlerinde kırsal yaşamı işlemesi ve geçmişte çobanlık yapması nedeniyle sanat çevrelerinde "Çoban Ressam" adıyla tanınmıştır.[3] Sanatçı 1986'da yerleştiği Bursa'da Ressamlar Sokağı'nı kurarak burada yetenekli yeni ressamların yetişmesinde pay sahibi olmuştur. Resimlerinde Van Gogh, Edouard Manet, Claude Monet ve Sisley gibi büyük ressamları örnek almıştır. Çoban Ressam Süleyman Şahin'in çoğu yurt dışında olmak üzere özel kolleksiyonlarda müzelerde bulunan çizdiği doğa ve kırsal yaşamı anlatan 10.000 binin üzerinde portre çalışması vardır. Sanatçı evli olup yaşamını Bursa ve Ankara'da sürdürmektedir

  TLSold
 • Eski Bursa Evleri-ÖLÇÜ:34X44
ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA
İMZA:Arslan Erdoğan

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Eski Bursa Evleri-ÖLÇÜ:34X44 ÇALIŞMA:YAĞLI BOYA İMZA:Arslan Erdoğan

  TLSold
 • Güneş ve Şemsiyeler-ÖLÇÜ:23X30
ÇALIŞMA:KARTON ÜZERİ SULU BOYA
İMZA: LLAPÓ

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Güneş ve Şemsiyeler-ÖLÇÜ:23X30 ÇALIŞMA:KARTON ÜZERİ SULU BOYA İMZA: LLAPÓ

  TLSold
 • ÖLÇÜ:60X100
ÇALIŞMA:Akrilik boya Tuval üzerine
İMZA:Orçin Asya Yaşar 
1994 yılı Bursa doğumludur. Lise ve üniversite eğitimini tekstil ve moda tasarımı üzerine almıştır. Lise döneminden itibaren tiyatro ve diksiyon eğitimi almış ve 3 yıl boyunca Sinan Yücel tiyatro topluluğunda reji asistanlığı ve diksiyon eğitmenliği yapmıştır. Faruk saraç meslek yüksek okulunu birincilik ile bitirmiş ve mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Dilek Hanif ve Faruk saraç ile başlamıştır. Kadın ve erkek giyiminde İstanbul'da bir çok markaya ve moda evine koleksiyon tasarımı yapmıştır. Dergi çekimlerinde stil danışmanlığı yaparken koleksiyon tasarımcısı ve stil danışmanı olarak kendi markasını kurmuş ve birçok moda tasarımcısı ile çalışma imkanı yakalamıştır. İstanbul Fashion Week gibi defilelerde stil danışmanlığı yaparak ilerlemiştir. Halen koleksiyon tasarımcılığı yapan Orçin Asya Yaşar Çocukluğundan beri resime olan ilgisi ve aldığı sanat eğitimleri ile hayal gücünü birleştirerek sürreal çizimlerle kendini ifade etmek ve insanların ruhunun kapılarını açmak istiyorum diyerek çizim yolculuğuna devam etmektedir.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  ÖLÇÜ:60X100 ÇALIŞMA:Akrilik boya Tuval üzerine İMZA:Orçin Asya Yaşar 1994 yılı Bursa doğumludur. Lise ve üniversite eğitimini tekstil ve moda tasarımı üzerine almıştır. Lise döneminden itibaren tiyatro ve diksiyon eğitimi almış ve 3 yıl boyunca Sinan Yücel tiyatro topluluğunda reji asistanlığı ve diksiyon eğitmenliği yapmıştır. Faruk saraç meslek yüksek okulunu birincilik ile bitirmiş ve mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Dilek Hanif ve Faruk saraç ile başlamıştır. Kadın ve erkek giyiminde İstanbul'da bir çok markaya ve moda evine koleksiyon tasarımı yapmıştır. Dergi çekimlerinde stil danışmanlığı yaparken koleksiyon tasarımcısı ve stil danışmanı olarak kendi markasını kurmuş ve birçok moda tasarımcısı ile çalışma imkanı yakalamıştır. İstanbul Fashion Week gibi defilelerde stil danışmanlığı yaparak ilerlemiştir. Halen koleksiyon tasarımcılığı yapan Orçin Asya Yaşar Çocukluğundan beri resime olan ilgisi ve aldığı sanat eğitimleri ile hayal gücünü birleştirerek sürreal çizimlerle kendini ifade etmek ve insanların ruhunun kapılarını açmak istiyorum diyerek çizim yolculuğuna devam etmektedir.

  TLSold
 • Weltschmerz-ÖLÇÜ:60x90 
ÇALIŞMA:Akrilik boya tuval üzerine doku patch çalışması 
İMZA:Orçin Asya Yaşar 
1994 yılı Bursa doğumludur. Lise ve üniversite eğitimini tekstil ve moda tasarımı üzerine almıştır. Lise döneminden itibaren tiyatro ve diksiyon eğitimi almış ve 3 yıl boyunca Sinan Yücel tiyatro topluluğunda reji asistanlığı ve diksiyon eğitmenliği yapmıştır. Faruk saraç meslek yüksek okulunu birincilik ile bitirmiş ve mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Dilek Hanif ve Faruk saraç ile başlamıştır. Kadın ve erkek giyiminde İstanbul'da bir çok markaya ve moda evine koleksiyon tasarımı yapmıştır. Dergi çekimlerinde stil danışmanlığı yaparken koleksiyon tasarımcısı ve stil danışmanı olarak kendi markasını kurmuş ve birçok moda tasarımcısı ile çalışma imkanı yakalamıştır. İstanbul Fashion Week gibi defilelerde stil danışmanlığı yaparak ilerlemiştir. Halen koleksiyon tasarımcılığı yapan Orçin Asya Yaşar Çocukluğundan beri resime olan ilgisi ve aldığı sanat eğitimleri ile hayal gücünü birleştirerek sürreal çizimlerle kendini ifade etmek ve insanların ruhunun kapılarını açmak istiyorum diyerek çizim yolculuğuna devam etmektedir.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Weltschmerz-ÖLÇÜ:60x90 ÇALIŞMA:Akrilik boya tuval üzerine doku patch çalışması İMZA:Orçin Asya Yaşar 1994 yılı Bursa doğumludur. Lise ve üniversite eğitimini tekstil ve moda tasarımı üzerine almıştır. Lise döneminden itibaren tiyatro ve diksiyon eğitimi almış ve 3 yıl boyunca Sinan Yücel tiyatro topluluğunda reji asistanlığı ve diksiyon eğitmenliği yapmıştır. Faruk saraç meslek yüksek okulunu birincilik ile bitirmiş ve mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Dilek Hanif ve Faruk saraç ile başlamıştır. Kadın ve erkek giyiminde İstanbul'da bir çok markaya ve moda evine koleksiyon tasarımı yapmıştır. Dergi çekimlerinde stil danışmanlığı yaparken koleksiyon tasarımcısı ve stil danışmanı olarak kendi markasını kurmuş ve birçok moda tasarımcısı ile çalışma imkanı yakalamıştır. İstanbul Fashion Week gibi defilelerde stil danışmanlığı yaparak ilerlemiştir. Halen koleksiyon tasarımcılığı yapan Orçin Asya Yaşar Çocukluğundan beri resime olan ilgisi ve aldığı sanat eğitimleri ile hayal gücünü birleştirerek sürreal çizimlerle kendini ifade etmek ve insanların ruhunun kapılarını açmak istiyorum diyerek çizim yolculuğuna devam etmektedir.

  TLSold
 • Öteki Ben -ÖLÇÜ:80x100 
ÇALIŞMA:Tuval üzerine Akrilik boya 
İMZA:Orçin Asya Yaşar 
1994 yılı Bursa doğumludur. Lise ve üniversite eğitimini tekstil ve moda tasarımı üzerine almıştır. Lise döneminden itibaren tiyatro ve diksiyon eğitimi almış ve 3 yıl boyunca Sinan Yücel tiyatro topluluğunda reji asistanlığı ve diksiyon eğitmenliği yapmıştır. Faruk saraç meslek yüksek okulunu birincilik ile bitirmiş ve mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Dilek Hanif ve Faruk saraç ile başlamıştır. Kadın ve erkek giyiminde İstanbul'da bir çok markaya ve moda evine koleksiyon tasarımı yapmıştır. Dergi çekimlerinde stil danışmanlığı yaparken koleksiyon tasarımcısı ve stil danışmanı olarak kendi markasını kurmuş ve birçok moda tasarımcısı ile çalışma imkanı yakalamıştır. İstanbul Fashion Week gibi defilelerde stil danışmanlığı yaparak ilerlemiştir. Halen koleksiyon tasarımcılığı yapan Orçin Asya Yaşar Çocukluğundan beri resime olan ilgisi ve aldığı sanat eğitimleri ile hayal gücünü birleştirerek sürreal çizimlerle kendini ifade etmek ve insanların ruhunun kapılarını açmak istiyorum diyerek çizim yolculuğuna devam etmektedir.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Öteki Ben -ÖLÇÜ:80x100 ÇALIŞMA:Tuval üzerine Akrilik boya İMZA:Orçin Asya Yaşar 1994 yılı Bursa doğumludur. Lise ve üniversite eğitimini tekstil ve moda tasarımı üzerine almıştır. Lise döneminden itibaren tiyatro ve diksiyon eğitimi almış ve 3 yıl boyunca Sinan Yücel tiyatro topluluğunda reji asistanlığı ve diksiyon eğitmenliği yapmıştır. Faruk saraç meslek yüksek okulunu birincilik ile bitirmiş ve mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Dilek Hanif ve Faruk saraç ile başlamıştır. Kadın ve erkek giyiminde İstanbul'da bir çok markaya ve moda evine koleksiyon tasarımı yapmıştır. Dergi çekimlerinde stil danışmanlığı yaparken koleksiyon tasarımcısı ve stil danışmanı olarak kendi markasını kurmuş ve birçok moda tasarımcısı ile çalışma imkanı yakalamıştır. İstanbul Fashion Week gibi defilelerde stil danışmanlığı yaparak ilerlemiştir. Halen koleksiyon tasarımcılığı yapan Orçin Asya Yaşar Çocukluğundan beri resime olan ilgisi ve aldığı sanat eğitimleri ile hayal gücünü birleştirerek sürreal çizimlerle kendini ifade etmek ve insanların ruhunun kapılarını açmak istiyorum diyerek çizim yolculuğuna devam etmektedir.

  TLSold
 • KEMAL TOPCU-ÖLÇÜ:40x50 cm 
ÇALIŞMA:Tuval üzerine yağlıboya
İMZA:Ressam Kemal Topcu

  Lot No: 208

  Lot: 208

  KEMAL TOPCU-ÖLÇÜ:40x50 cm ÇALIŞMA:Tuval üzerine yağlıboya İMZA:Ressam Kemal Topcu

  TLSold
 • ÖLÇÜ:30x40
ÇALIŞMA:Suluboya
İMZA:Hulusi Akmeşe
(Sol alttaki resim sonradan yapıştırılmiş)

  Lot No: 209

  Lot: 209

  ÖLÇÜ:30x40 ÇALIŞMA:Suluboya İMZA:Hulusi Akmeşe (Sol alttaki resim sonradan yapıştırılmiş)

  TLSold
 • ÖLÇÜ:50x70
ÇALIŞMA: Yağlıboya

  Lot No: 210

  Lot: 210

  ÖLÇÜ:50x70 ÇALIŞMA: Yağlıboya

  TLSold